Asystent ds. obsługi klienta w biurze tłumaczeń, język angielski for Translators Family sp z o o

Asystent ds. obsługi klienta w biurze tłumaczeń, język angielski

Warszawa, Poland

Job Description

Języki to Twoja pasja?
Znasz płynnie język angielski w mowie i piśmie?
Chcesz rozwijać swoją karierę i zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie na samodzielnym stanowisku?
Ta oferta jest dla Ciebie.

Poszukujemy osoby na stanowisko asystenta ds. obsługi klienta do pracy w biurze w samym centrum Warszawy. Oferujemy umowę o pracę na pełny etat. Nie wymagamy doświadczenia, mile widziani obcokrajowcy – absolwenci polskich uczelni.

Nasze oczekiwania:
 Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
 Podstawowa znajomość języka rosyjskiego oraz innego języka jest miłe widziana
 Otwartość i umiejętność nawiązywania relacji
 Wyższe wykształcenie lub status studenta
 Mile widziana znajomość branży translatorsk

Job Responsibilities

Zadania:  Osobista, telefoniczna oraz e-mailowa obsługa zleceń tłumaczeniowych (przysięgłych oraz specjalistycznych)  Kontakt z naszymi tłumaczami i innymi podwykonawcami  Nadzorowanie terminowości rozliczeń  Pozyskiwanie nowych klientów  Utrzymywanie dobrych relacji z klientami  Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w wydarzeniach branżowych takich jak konferencje, targi, itp.

Employment Type

Full time

Industries Hiring For

Project Management
Translation and Localization

Skills Required

Client Management (1 yr)
Office Manager (1 yr)
Project Management (1 yr)

Career Level

Entry level

Desired Salary

$25,000 - $40,000

Education Level

4 Year College (Bachelor's Degree)

Additional Company Benefits

Nasza oferta:
 Możliwość rozwoju zawodowego
 Przyjazna atmosfera pracy
 Praca w komfortowym biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy
 Umowa o pracę

Desired Job Appeal

Potential for Promotion

Company Culture Preference

Start-Up / Free Spirit

Management Style

Caring Mentor

Work Schedule

Traditional / 9 to 5 Office

Job Posted: 28 Dec 2017
Expires: 11 Feb 2018