Młodszy specjalista ds. marketingu, w biurze tłumaczeń, język angielski for Translators Family sp z o o

Młodszy specjalista ds. marketingu, w biurze tłumaczeń, język angielski

Warszawa, Poland

Job Description

Pasjonujesz się językami obcymi i marketingiem?
Czy znasz angielski na odpowiednim poziomie, by pozyskiwać potencjalnych anglojęzycznych klientów?
Chcesz rozwijać swoją karierę i zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie na samodzielnym stanowisku?
Ta oferta jest dla Ciebie.

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego specjalisty ds. marketingu dla pracy w biurze w samym centrum Warszawy.
Nasze oczekiwania:
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
 Znajomość marketingu online i offline
 Otwartość i umiejętność nawiązywania relacji
 „Lekkie pióro”, umiejętność tworzenia ofert
 Wyższe wykształcenie lub status studenta
 Mile widziana znajomość branży translatorskiej

Job Responsibilities

Zadania:  Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i indywidualnych  Praca z social media i SEO  Pomoc w przygotowaniu ofert przetargowych  Przygotowanie filmów promocyjnych i animacji  Tworzenie prezentacji  Przygotowywanie ofert handlowych  Planowanie i nadzorowanie działań marketingowych i promowanie usług tłumaczeniowych  Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w wydarzeniach branżowych takich jak konferencje, targi, itp.  Analiza rozwoju i trendów w branży

Employment Type

Full time

Industries Hiring For

Translation and Localization

Skills Required

Digital Marketing (1 yr)
Email Marketing (1 yr)
Online Marketing (1 yr)
Social Media Marketing (1 yr)

Career Level

Entry level

Desired Salary

$25,000 - $40,000

Education Level

Master's Degree

Additional Company Benefits

Możliwość rozwoju zawodowego
 Miesięczne premie adekwatnie do wkładu pracy
 Elastyczny czas pracy
 Przyjazna atmosfera
 Praca w komfortowym biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy
 Możliwość umowy o pracę

Desired Job Appeal

Freedom (Autonomy, Flexibility)

Company Culture Preference

Start-Up / Free Spirit

Management Style

Caring Mentor

Work Schedule

Traditional / 9 to 5 Office

Job Posted: 28 Dec 2017
Expires: 11 Feb 2018